+358 50 330 0099

Koskihoiva_kaverukset

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu avoinna
ma 09 - 14
ti 09 - 14
ke 13 - 18
to 09 - 14
pe 09 - 14

Yhteystiedot

Sopimukset

LIIKETOIMINTAJOHTAJA
Riikka Harjula
riikka.harjula@koskihoiva.fi
050 313 7155

TERVEYDENHUOLLOSTA VASTAAVA JOHTAJA
Lauri Nurmi
asiakaspalvelu@koskihoiva.fi
050 330 0099

Kotipalvelut

LIIKETOIMINTAPÄÄLLIKKÖ
Olli Anttila
olli.anttila@koskihoiva.fi
050 330 0044

ALUEPÄÄLLIKKÖ
Nicole Åhs
nicole.ahs@koskihoiva.fi
050 428 9413

ALUEPÄÄLLIKKÖ
Milla Lindlöf
milla.lindlof@koskihoiva.fi
050 305 3394

Lapsiperhepalvelut

LAPSIPERHEPALVELUIDEN PÄÄLLIKKÖ
Mirka Viitala
mirka.viitala@koskihoiva.fi
050 467 0643

Työvuorosuunnittelu

RESURSSIPÄÄLLIKKÖ
Akseli Ekroth
akseli.ekroth@koskihoiva.fi
050 551 1067

Rekrytointi

REKRYTOINTI
rekrytointi@koskihoiva.fi
050 330 0099

Tehostettu palveluasuminen

VILLAKOSKI
Taka-Lauttalankatu 4, 37130 Nokia
Käyntiosoite:
Pinsiöntie 48, 37130 Nokia

HOIVAKODIN JOHTAJA
Minna Peltonen
minna.peltonen@koskihoiva.fi
050 302 0512

YKSIKÖN HOITAJAT 
050 3020 773
050 3020 786

Kauppakeskus Veska, Saapastie 2, 33950 Pirkkala

Ota yhteyttä lomakkeella

Koskihoiva Oy (2695507-5 ) laskutusosoitteet ovat seuraavanlaiset:

Otamme laskut vastaan ensisijaisesti Finvoice -verkkolaskuina
Verkkolaskuosoite: 003726955075
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126 tai DABAFIHH jos välitätte pankin kautta

Mikäli ette voi toimittaa verkkolaskuja, lähetä pdf-laskut sähköpostilla: 26955075@scan.netvisor.fi tai postitse laskutusosoitteeseemme:

KoskiHoiva Oy
26955075
PL 100
80020 Kollektor Scan

HUOM! Koko osoite y-tunnus mukaan lukien pitää olla laskulla, pelkästään kirjekuoreen kirjoitettuna ei riitä.

Mikäli lähetätte laskun sähköpostilla skannauspalveluun huomioikaa ohjeet.

 

Ota yhteyttä lomakkeella